Strategia, Realizacja, Kreacja

Cześć!

535 229 328

360 stopni

Filozofia.
powrót

1. Strategia

Poznanie oczekiwań.

Najważniejszym elementem procesu kreacji jest rozmowa z klientem. Poznanie jego oczekiwań i charakteru działalności, umożliwia stworzenie produktu dopasowanego, odzwierciedlającego cechy wyróżniające go spośród konkurencji.

2. Kreacja

Informacje zmieniam w kreacje.

Na podstawie zebranych informacji przystępuję do kolejnego etapu - przygotowania projektu, urzeczywistniającego wizję firmy oraz skutkującego pozytywnym odbiorem wśród użytkowników strony. Projektując, dbam o właściwe współgranie części graficznej i treści informacyjnych, aby strona nie tylko przyciągała atrakcyjną grafiką, lecz również pozwalała dobrze zaprezentować ofertę.

3. Realizacja

Finał. Projekt online.

Każde zlecenie realizuję z myślą o indywidualnych oczekiwaniach klienta. Tworzę strony interesujące wizualnie oraz w pełni funkcjonalne, budujące dobry wizerunek firmy, a jednocześnie umożliwiające łatwe poruszanie się po nich odbiorcom. W finalnym etapie realizacji przeprowadzam wdrożenie strony, uruchamiając ją na serwerze docelowym i we wskazanej domenie. W efekcie powstaje ukończony produkt w postaci w pełni atrakcyjnej i właściwie działającej strony internetowej.

Portfolio

Obejrzyj moje prace.
powrót

Portfolio

Oferta

Web, druk.
powrót

1. Strony internetowe

Projekt oraz wdrożenie.

Oferuję indywidualny, spersonalizowany projekt graficzny, odpowiadający specyfice danej firmy, i spójny z ustanowioną identyfikacją wizualną. Jednocześnie zapewniam sprawne wdrożenie strony i jej niezawodne funkcjonowanie. Dzięki temu stworzone przeze mnie strony są godną wizytówką powiązanych z nią firm.

2. Wizytówki

Produkty niewielkich rozmiarów, lecz spełniające dużą rolę.

Są niezbędne dla każdego, kto reprezentuje firmę w kontakcie zewnętrznym. Oferuję wizytówki dobrze wykonane i ciekawie zaprojektowane, kształtujące pozytywny odbiór firmy w oczach potencjalnych kontrahentów. Stosując powiększone formaty i opcje bigowania mogą być wykorzystywane jako bilety, karnety czy mini zaproszenia.

3. Teczki ofertowe

Praktyczna reklama.

Praktyczne i reprezentacyjne teczki ofertowe ułatwiają przechowywanie dokumentów i wpływają na spójność identyfikacji wizualnej firmy. Oferuję teczki drukowane jednostronnie lub dwustronnie, na papierze o gramaturze 350 g; dodatkowo możliwe jest uszlachetnianie, zapewniające większą trwałość oraz zwiększające walory estetyczne. Spersonalizowane teczki, zawierające odwołanie do konkretnej firmy, zwiększają wrażenie profesjonalizmu w oczach klientów.

4. Kodowanie stron

Front-end developer.

Plik graficzny, przedstawiający wizję strony internetowej, przekształcam w pełni działającą stronę. Oferuję kodowanie stron zgodne z bieżącymi trendami i ustalonymi specyfikacjami, gwarantując poprawne wyświetlanie wszelkich elementów. Zwracam szczególną uwagę na przejrzystość kodu strony, ułatwiającą wprowadzanie późniejszych zmian oraz dokładne odwzorowanie otrzymanego projektu. Chętnie nawiążę współpracę z innymi agencjami jako podwykonawca, przy jednorazowych lub stałych realizacjach z zakresu kodowania.

5. Pozycjonowanie

Top 10.

Sukces firmy w znacznej mierze zależy od obecności i zauważalności w Internecie. Współpracuję ze specjalistyczną agencją pozycjonerską, zapewniającą jak najwyższe pozycje stron w wynikach wyszukiwania. Potencjalnym klientom pozwala to odnaleźć stronę i skorzystać z oferty firmy, a Państwu – uzyskać przewagę nad konkurencją. Pozycjonowanie nie jest traktowane jako reklama, dzięki czemu firmy znajdujące się na wyższych pozycjach odbierane są jako bardziej wiarygodne.

Kontakt

Bądźmy w kontakcie.
powrót
Twoja wiadomość została wysłana

Bądźmy w kontakcie.